12 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
14 czerwca 2019
ŚWIĘTO 12 WOG
W dniu 14 czerwca 2019 r., 12. Wojskowy Oddział Gospodarczy obchodził swoje święto.

W uroczystości udział wzięli żołnierze i pracownicy 12. WOG, a także liczne grono zaproszonych gości w tym Dowódcy, Komendanci i Szefowie jednostek wojskowych i instytucji stacjonujących w obszarze odpowiedzialności 12. WOG, przedstawiciele władz samorządowych miasta Torunia, duchowieństwa i zaprzyjaźnionych służb mundurowych z Garnizonu Toruń i Inowrocław

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w toruńskim kościele garnizonowym, w intencji 12. WOG. Następnie, w trakcie uroczystej zbiórki, wyróżniającym się żołnierzom i pracownikom RON 12. WOG zostały wręczone odznaki pamiątkowe, listy gratulacyjne i dyplomy uznania. Komendant 12. WOG płk Janusz KRYSZPIN przypomniał najważniejsze zadania wykonywane w ostatnich miesiącach oraz podkreślił duże zaangażowanie stanu osobowego w ich realizację. Podziękował również dowódcom jednostek i instytucji z rejonu odpowiedzialności za bardzo dobrą współpracę.

Po uroczystej zbiórce wszyscy jej uczestnicy zostali zaproszeni na występ kwartetu wokalnego „Szafa Gra”, który zaprezentował największe muzyczne przeboje lat 70’, 80’ i 90’. Kolejnym punktem obchodów był pokaz sprzętu artyleryjskiego przygotowany przez CSAiU. Na zakończenie obchodów na wszystkich chętnych czekał tradycyjny żołnierski poczęstunek.

Dołączona galeria zdjęć: Święto 12 WOG

Zobacz więcej w galerii: Święto 12 WOG
generuj pdf
go-up
Kontakt

12 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Okólna 37
87-100 Toruń
tel. 261433540
fax. 261433660

    
  • BIP